Перевезення тварин на далекі відстані: як забезпечити комфорт і безпеку

Перевезення тварин на далекі відстані: як забезпечити комфорт і безпеку

Перевезення тварин на далекі відстані: як забезпечити комфорт і безпеку

Якщо тварину потрібно перевезти на далеку відстань, власник має підійти до цього максимально серйозно. Навіть, якщо перевезення речей та меблів не викликають особливих проблем, вихованець переживає шок. Стрес – це далеко не єдине, що стається з домашнім улюбленцем. Тому подорож треба розпочинати з правильної підготовки.

Підготовка до переїзду

Перед дорогою обов’язково потрібно відвідати ветеринара, підготувати всі документи, які необхідні для транспортування тварини. Лікар дасть кілька порад щодо харчування та режиму пиття.

Наступний етап – вибір переноски. У тварини має бути достатньо місця щоб встати, розім’яти лапи, повернутись, зручно лягти. Обов’язково забезпечити теплу м’яку підстилку.

Вибір транспорту

Перевозити тварин можна в автомобілі, літаком або поїздом. Також варто розглянути варіант автобуса. У кожного є свої плюси та мінуси. У машині має бути достатньо місця, щоб поставити переноску, потрібно організувати хорошу вентиляцію та зупинки. Для літака доведеться збирати документи, а це може бути довго та клопітно. Залізниця теж регламентує правила подорожі з тваринами.

Вибір транспорту безпосередньо залежить від дальності поїздки, розмірів тварини та її індивідуальних особливостей. Для деяких видів достатньо теплої та зручної клітки, а для деяких потрібен спеціальний транспорт, допомога вантажників та спеціалістів.

Особливості перевезення різних видів тварин

Різним видам домашніх улюбленців необхідно створювати різні умови при тривалих поїздках:

  1. Кішки та собаки – цих друзів людину перевозять лише у спеціальних переносних вольєрах. Звичайні маленькі моделі не підходять для тривалих подорожей. Чим більша порода, тим просторішу слід обирати клітку. Можливо навіть знадобиться допомога вантажників, щоб, наприклад, завантажити у авто чи на поїзд вольєр із сенбернаром.
  2. Птахи – папуги різних розмірів, канарки та інші пернаті часто травмуються у поїздках. Тому слід стежити, щоб клітина була міцно закріплена, а дверцята закриті надійно. Забезпечити птиці корм на весь шлях та достатню кількість води.
  3. Гризуни – хом’яків, щурів, морських свинок тощо, транспортують у клітинах. Обов’язково потрібно забезпечити тварині достатнє тепло, інакше вона занедужає. Такі самі умови потрібні рептиліям. Їм температурний режим життєво важливий.

 При найменшій нагоді кішок, собак, а також коней у дорозі потрібно випускати погуляти. Дати їм можливість розім’яти кінцівки. Такі прогулянки також допомагають їм легше переносити складні та незвичайні обставини, знижують рівень стресу.

Тварину можна перевезти безпечно, у відповідних умовах, якщо скористатися послугами мувінгової компанії, наприклад, Ура! Переїзд!

Ви могли пропустити