Як правильно транспортувати меблі та техніку під час квартирного переїзду

Як правильно транспортувати меблі та техніку під час квартирного переїзду

Як правильно транспортувати меблі та техніку під час квартирного переїзду

Найчастіше квартирний переїзд – це приємне, але клопітне завдання. Особливо складно перевозити великогабаритні та дорогі предмети. Меблі, побутова техніка потребують додаткової уваги. Їх можна перевозити самостійно, а можна за допомогою мувінгової компанії. І в тому, і в іншому випадку потрібно знати, як забезпечити збереження цих вантажів.

Підготовка та транспортування меблів

Щоб шафи, кухонні гарнітури, ліжка, тозо, переїхали в нове приміщення в цілості та безпеці, потрібно правильно упакувати. Фахівці роблять це так:

  • знімають всю фурнітуру, кріплення, розкладають по пакетах, кожен із яких підписують;
  • дверцята, ящики, всі деталі, що рухаються, пакують окремо в картон, плівку, на всіх упаковках ставлять маркувальні знаки;
  • дзеркала, скляні елементи захищають від пошкоджень за допомогою пінопласту, картону.

У розібраному вигляді перевозять всі елементи меблів, які займають багато місця. Але якщо щось не можна повністю розкласти на частини, наприклад диван, м’яке крісло, такі предмети обертають пакувальною плівкою.

Також не рекомендується розбирати каркаси старої обстановки. Це допомагає зберегти її початковий зовнішній вигляд та функціональність. Але якщо вантаж не пролазять у дверні отвори або його не можна пронести вузькими сходовими прольотами, тоді доведеться розкладати всі меблі.

Упаковка та перевезення побутової техніки

Щоб доставити холодильник, пральну чи посудомийну машину до пункту призначення, їх необхідно убезпечити від пошкоджень. Усі прилади необхідно пакувати чистими та сухими. Підготовка техніки проводиться у такій послідовності:

  1. Знімні деталі пакуються у спеціальні пакети з маркуванням.
  2. Елементи, що рухаються, дверцята, висувні скриньки, потрібно прив’язати скотчем.
  3. Шнури живлення змотуються та кріпляться до корпусу.
  4. Весь прилад обмотується спеціальним матеріалом із бульбашками.

Часто цінний вантаж додатково ставлять у коробки, особливо у випадку, коли дорога має бути довга.

Крихкі речі, які легко пошкодити, наприклад телевізор або монітор комп’ютера, необхідно пакувати додатково. В ідеалі використовувати оригінальні коробки з усіма додатковими куточками і плівкою. Коли таких немає, використовують гофрокартон або кілька шарів пакувального паперового матеріалу. У коробці дуже важливо зафіксувати вантаж, щоб він під час руху на бовтався всередині, а поверхня та чутливі деталі не пошкоджувалися.

Як правильно розмістити меблі та техніку в транспортному засобі: поради щодо балансу вантажу

У вантажне таксі спочатку ставлять високі предмети. Уздовж стін розміщують шафи, фіксують їх спеціальними ременями, якими обладнаний спецтранспорт. Паралельно розміщується те, що меншої висоти. Для стійкості та балансу посередині укладають дрібниці, комплектуючі, речі. Варто зазначити, що саме професійні вантажники вміло та ефективно завантажують будь – які речі в транспортний засіб.

Переїзд справа непроста, але якщо правильно перевозити меблі та техніку, то він пройде без ускладнень.

Ви могли пропустити