Жерлиці на відстані 10-15 м один від одного розставляють на день чи ніч. На малій глибині зазвичай клює щука до 1,5 кг, а на глибинах від 2,5 м поблизу берега, буває, трапляються і пристойні екземпляри. Розмір риби можна визначити за характером клювання.
На вузьких протоках, глибина найчастіше в зимовий час не перевищує двох метрів, а парою ще менше. Тому жерлиці найкраще виставляти в шаховому порядку — від одного берега до іншого, охоплюючи повністю всю ділянку. Подібна тактика лову на жерлиці вже неодноразово спрацьовувала та приносила бажаних трофеїв.
Перш ніж ставити снасть, потрібно якнайточніше досліджувати рельєф дна водоймища, і навіть глибини під пластами льоду. А потім у важливих, на погляд рибалки, ділянках максимально точно поставити жерлиці (Такі місця – корчі, область біля стіни очеретів). Збережена копія
У сучасному бізнес-середовищі прозорість і надійність фінансової інформації мають ключове значення для успішного розвитку компанії.…
Алкогольная зависимость является особенной проблемой при которой человек часто страдает запоями, а периоды продолжения их…
Защитить лакокрасочное покрытие автомобиля от сколов, царапин и ультрафиолетового воздействия — задача, с которой отлично…
Вибір ліжка — важливе завдання, адже воно впливає на ваш сон і самопочуття. Ліжко має…
Електровелосипеди стають все більш популярними як зручний і екологічний транспорт для повсякденного пересування. Вони поєднують…
Первый визит к парикмахеру может стать испытанием как для ребенка, так и для родителей. Ведь…