Як рибалити на блешню взимку правильно
Вудка для лову на блешню складається з короткого вудильника з рукояттю, котушки, кивка і волосіні, до якої прив'язана штучна приманка необхідного розміру та форми. Достатньо оснастити зимову вудку хлистом довжиною від 10 до 25 см, при цьому довжина рукоятки може бути 10–15 см, а її товщина – 3–3,5 см..
При зимовій риболовлі на блешню з підсадкою наживки так само існує кілька способів лову. При лові активної риби досить просто повільно опускати приманку з насадженим мотилем, опаришем, "реп'яхом", штучною наживкою на дно водоймища. Збережена копія
Блешня на карася застосовуються різні, як на активних снастях, так і в оснащенні вудок-стоячок. Абсолютно робочого та уловистого варіанта немає – у різних умовах риба поводиться та реагує на приманку по-різному. Головне в лові сріблястого в будь-який сезон. активний пошук місця, робочих приманок або їх ігри.
На початку січня риби збираються в зграї — і починають ховатися в заростях водоростей, вир, ямах. Тому, коли настає середина зими, потрібно ловити рибу на глибині, де, наприклад, зимує окунь. Плотву можна зловити не невелику блешню, особливо добре вона клює в малих притоках річок і затонах.